Dokonalé světlo pro každý venkovní kout

Metalhalogenidová výbojka nebo také sodíková, jak ji zřejmě znáte, je tím nejlepším a nejúčinnějším světelným zdrojem pro exteriér. Její využití se může zdát trochu omezené právě proto, že je určena pouze pro venkovní osvětlení, ale můžete ji použít na osvětlení ulic, parků, parkovišť, celých průmyslových areálů i sportovních a areálů a pro zvýšení bezpečnosti v okolí budov. Prostě kdekoliv venku potřebujete opravdu kvalitní světlo, tam je nejlepším pomocníkem tento světelný zdroj.lamp
Metalhalogenidových výbojek existuje několik různých modelů a tvarů s různými paticemi, tedy závitem a samozřejmě velký výběr různých wattáží. V našem obchodě Vám nabízíme tyto světelné zdroje od světoznámých výrobců, kteří jsou na trhu se světelnými zdroji špičkou a tak jde o záruku vysoké kvality, spolehlivosti a výkonu za skvělou cenu.
Při výběru metalhalogenidové výbojky se tedy zaměřte hlavně na správný výběr patice, kterou potřebujete pro Vaše svítidlo. Dále je dobré se zaměřit na její výkon a příkon. A v neposlední řadě i na tvar světelného zdroje, aby dokonale seděla přímo do Vaše zvoleného druhu svítidla. Všechny tyto světelné zdroje mají opravdu velmi dlouhou životnost a mohou svítit až několik desítek tisíc hodin.
Metalhalogenidové výbojky jako jediné na trhu momentálně dosahují maximálního měrného výkonu, a proto se staly nejúčinnějším světelným zdrojem, který Vám zaručí velmi dobrou viditelnost i ve velmi husté mlze a v tom nejhorším počasí. Právě proto Vám doporučujeme pořídit si pro Váš exteriér tento druh světelného zdroje.
Porozhlédněte se v naší široké nabídce světelných zdrojů určených nejen pro exteriér, ale také pro interiér. Najdete u nás velkou spoustu úsporných světelných zdrojů, které Vám ušetří náklady za elektrickou energii. Také stojí za zmínku naše velká nabídka elektroinstalačních prvků a materiálu.bulb

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress