Dosáhnout průzračně čisté vody není nijak složité

Základem kvalitní péče o Váš bazén jsou přípravky bazénové chemie, na které se můžete spolehnout v každém případě. Přesně takové přípravky najdete v naší široké nabídce v obrovském výběru. Všichni vědí, že nejdůležitějším přípravkem pro dokonale čistou a průzračnou bazénovou vodu je chlor. Chlor však pomůže vodu zbavit pouze mikrobů a bakterií, které by mohly způsobovat problémy v podobě vzniku řas. Samozřejmě, že jde o velmi důležitého pomocníka, ale potřebujete se pravidelně zbavovat také mechanických nečistot.
plný bazén
Ano, přesně tak. Do bazénové vody se za dobu využívání bazénu dostávají nejrůznější mechanické nečistoty v podobě listí z okolních stromů, hlín, trávy či písku na nohách koupajících a spousta dalších různých druhů nečistot, které se napadají do vody jak v průběhu koupaní na tělech koupajících, tak také vlivem počasí. Samozřejmě, že v době, kdy bazén nevyužíváte, je možné zabránit vniku těchto nečistot pomocí bazénové plachty, ale při využívání koupání, tomu bohužel nezabráníte.
Můžete pravidelně čistit bazénovou vodu pomocí síťky, ale ta bohužel neodstraní všechno. Proto je důležitým pomocníkem kvalitní filtrace a tím pádem také písek do filtrace, na který se můžete spolehnout. V naší nabídce najdete tento sorpční materiál v té nejvyšší kvalitě a čistotě a také za velmi výhodných cenových podmínek.
děvčátko u kraje bazénu
Je nutné však písek do filtrace správně vybírat. Musíte se řídit podle návodu na Vašem zařízení. Každý přístroj totiž vyžaduje jinou zrnitost, tedy jinou velikost zrnek písku. Kromě toho záleží na ostrých hranách zrnek, která zachycují všechny nečistoty a nepouští je zpátky do bazénové vody. Písek je nutné po čase vyměnit, protože zrna se ohlazují a opotřebovávají.
Kromě kvalitního písku do filtrace u nás pořídíte i další přípravky bazénové chemie a také bazénové příslušenství, které Vám v péči o Váš bazén velmi pomůže. Péče o bazén nemusí být nijak složitá ani namáhavá, pokud používáte těch správných prostředků.

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress