K čemu je dobrý mix ořechů OILSEED SERVIS s.r.o.

Ořechy patří mezi superpotraviny, jsou nesmírně výživné a chutné a neměly by v našem jídelníčku chybět. Bohužel se v naší běžné stravě s nimi příliš nepočítá. K čemu vám poslouží takový mix ořechů OILSEED SERVIS s.r.o.?

ořechy s rozinkami

Mlsání při práci – každé zaměstnání vyžaduje přestávky a kromě té hlavní na oběd také pauzu na toaletu nebo na menší svačinu. Když se zamyslíte nad tím, jak lidé tyto krátké pauzy tráví, dospějete k zajímavému zjištění. Většina z nich bude pít kávu, holdovat nikotinu z cigaret, dopřávat si sušenky, oplatky, čokoládu, zákusky (dortíky), nějaké pečivo s uzeninou, paštikou, sýrem. Jen malé procento tvoří vegetariáni a lidé, co opravdu dbají na své zdraví a dají přednost kvalitě – výživové hodnotě. A právě mix oříšků je pro takovou pracovní pauzu ideální. Můžete je promíchat se sušeným ovocem a máte perfektní zdroj energie a výživy do další pracovní činnosti.

směs ořechů a mandlí

Mlsání doma – když vám přijde návštěva, co uděláte jako jednu z prvních věcí? Začnete stavět vodu na kafe nebo na čaj, přichystáte nějaké občerstvení, zkrátka návštěvě nabídnete cosi na zub, aby byla vzájemná debata zábavnější, pestřejší a veselejší. Když se ovšem orientujete na běžné cukrovinky nebo potraviny pochybných výživových hodnot, vám ani návštěvě to příliš neprospěje, naopak vám to ublíží.

Sport – sport, to je výdej energie a musíte ji někde zas doplnit. Mixem oříšků to půjde docela snadno. Spolu se sušeným ovocem to bude směs sacharidů, proteinů a zdravých tuků, takže doplníte energii pomocí nízkého glykemického indexu, takže nezatížíte slinivku a snížíte riziko vzniku diabetu na minimum. Ořechy a semínka a sušené ovoce můžete mít nachystané stále při ruce, můžete je dlouhodobě skladovat i bez rizika žluknutí nebo kontaminace bakteriemi, a to i bez konzervantů a dalších přísad a přidaného bílého cukru.

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress