Praktické auto

Auto je v dnešní době hodně potřebné a nutné, protože jsme na něj už dlouho zvyklí. Já se ale musím přiznat, že já ho nemám. Teda vlastně auto bych měla, doma jich máme celkem pět, ale já nemám řidičský průkaz. Hodně mě to štve, nemám ho totiž ze zdravotních důvodů. Co je ale ještě více divné, tak fakt, že i přes můj handicap mi řidičák dovolili udělat, ale pak mi ho za tři měsíce vzali. Takže jsem dala zbytečně pryč peníze za řidičák, který jsem vlastně ani nevyužila. Vadí mi to, auto mi hodně chybí. Ani když jsem nejezdila, tak mi dost chybí, protože jsem hodně cestovatelský tip a autobusem se moc cestovat nedá. Auto je prostě auto a nic lepšího není.

Na auto nedám dopustit.

Jak bych mohla taky cestovat autobusem někde lesem na nějakou horu? To nejde, na to je potřeba auto. Navíc auto je o dost více pohodlnější než nějaký autobus. Autobusem nemůžete jet, jak se vám chcete. Tam se musíte přizpůsobovat cestujícím a řidiči, kteří jsou většinou hodně přísní a otravní. Ano, tam kde jezdím já, tak jsou všichni řidiči autobusů divní a přehnaně přísní. Jenže co nadělám, ještě mám možnost využití taxi, jenže to je moc drahé, a to se mi nechce. Někdy tak pětkrát měsíčně taxi využiji, ale auto je prostě nejlepší. A ani zvyšování ceny benzinu mě neodradí od faktu, že auto je perfektní. A já ho taky jednou budu mít.

V dnešní době je auto nutnost.

Tedy ten řidičák. Moje nemoc je už téměř u konce a mít ho můžu. Na řidičák se těším jako malé dítě. Bude to pro mě nová etapa života. Lépe si i najdu práci. Měla jsem totiž nabídku práce, kde bych jezdila za klienty. Jenže nemám řidičák, tak jsem měla smůlu. Hodně mi to vadí, ale ještě dva roky a již si pak můžu udělat řidičský průkaz. V dnešní době je auto hodně důležité a je taky velmi praktické. Já žiji na vesnici a všude musím autobusem. Nikdo neví, jak je to obtěžující a otravné se pořád spoléhat na bus, když má kolikrát i půl hodiny zpoždění. To by mě z práce rychle teda vyhodili, když bych jezdila pozdě.

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress