Sdílet díky internetu společné koníčky

Internet slouží mimo jiné k tomu, aby sdružoval lidi, kteří mají podobné zájmy. Výhodou je, že připojit se mohou lidé doslova z celého světa. To je nesporná výhoda internetu. Internet dokáže překonat vzdálenost. V současné době mnoho českých obyvatel žije v zahraničí. Někteří proto, že si v zahraničí našli životního partnera nebo partnerku, nebo se tam vydali za atraktivní pracovní příležitostí. V zahraničí můžete vést spokojený život, nicméně smutek po rodné zemi se vyskytuje i u těch nejotrlejších.
studentka u pc
Díky tomu vznikali v zahraničí četné české komunity a v současné době je to právě internet a on-line komunikace s českými lidmi, které usnadňují emigrantům jejich pobyt v nové domovině. Nicméně to jsme poněkud odbočili, nicméně je třeba si uvědomit, že pro některé lidi je internet skutečně velmi důležité médium, díky kterému mohou zůstat v kontaktu s lidmi, kteří se nacházejí třeba i na druhém konci světa.
Nicméně vraťme se k našim a Vašim koníčkům. Je celá řada koníčků, kde sice nepotřebujete nutně parťáka, ale přesto každý rád sdílí svoje zážitky, své zkušenosti a svou tvorbu. I proto vznikají na internetu různé komunity, přičemž mnozí se sice seznámili prostřednictvím internetu, ale schází se i osobně. Pojďme se na některé z nich podívat.
pracovní místo programátora

Internetové komunity

Fotografové
Amatérských fotografů je celá řada. I proto, že kvalitní technika je dnes velmi dostupná. Vždyť i lepším mobilem vyfotíte skvělé fotografie. Někdo rád fotí akty, někdo krajiny, někdo památky, někdo hmyz. Každopádně všichni se rádi pochlubí se svými foto úlovky.
on-line vyhledávání na google
Kreativní komunity
Drátkování, pedig, korálky, malování na hedvábí a podobně. Jde v podstatě o totéž. Pochlubit se svými výrobky, získat nové tipy a dovednosti, nabídnout na revanš zase ty své dovednosti.

Blogové a vlogové komunity
Blogeři a vlogeři si rádi vyslechnou kritiku i chválu svých kolegů, kteří jsou na stejné lodi. Jsou si tak trochu konkurenty, ale nezřídka vznikají nová přátelství.

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress