Za čím stojí Big Brother

Dnes se ani tak moc nejde bavit o nějaké konkurenci, valná většina sociálních sítí, které jsou dostupné uživatelům masově, tak stejně patří pod Facebook, který je dnes více než zastřešující pojem pro všechny sociální sítě. A drží to tak pomocí mnohamiliardových zisků. Malí a nezávislí buďto vzdorují tak dlouho, než jim dojdou síly, anebo se nakonec stejně nechají velkým technickým gigantem koupit, protože je to prostě nedosažitelný cíl. Můžete si být jisti, že právě sociální sítě jsou zlatým dolem, ve kterém si můžete splnit takřka cokoliv. Pro marketéry je to naprosto úžasný nástroj, který vám dovolí udělat opravdové zázraky. A zároveň si také můžete být jisti, že jakékoliv nové hráče giganti na trh nepustí – je to takový obrovský monopol, který je větší než stát a tak na něj nikdo de facto nemůže, byť spousta zemí, například země Evropské unie, už se nyní bouří proti obrovskému vlivu těchto gigakorporací.

clapperboard-5129516_640

Všechen obsah, který je kdy zveřejněn na sociálních sítích, si můžete volně stáhnout a nepotřebujete k tomu takřka nic – buďto si text okopírujete, vyfotíte i s obrázkem, použije výstřižky nebo třeba i stáhnete přímo do počítače. U videí je to poněkud složitější. Tady vám ale můžeme nabídnout naši službu fb downloader mp3, která vám zajistí to, že si budete moci stáhnout jakékoliv video či video obsah, který na internetu objevíte a můžete si tak být jisti, že vám ani offline neuteče. To platí zvláště v případech, kdy si chcete nezávisle na původním tvůrci obsah uchovat i sami pro sebe do budoucna, protože se občas stává, že se mažou celé díly a celé seriály a to potom těžko najdete někoho, kdo to znova nahraje. Je proto lepší si videa takto stáhnout pomocí odkazu na stránku do počítače ve formátu, který přehrajete na jakémkoliv zařízení.

camera-2703555_640

Pokud tedy máte nějaké otázky, stačí se podívat na naše webové stránky, kde vám dáme více než dosti rad a manuál k tomu, jak používat naši skvělou službu.

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress