Nemusíte stavět, abyste mohli bydlet ve svém

Chcete bydlet ve svém? Ovšem neuvažujete nad stavbou domu, protože ta vám připadá moc drahá a zbytečně složitá kvůli všemu tomu papírování? Chtěli byste to stihnout dříve než za několik let? V tom případě možná uvažujete nad alternativními možnostmi. Jednou z nich by mohlo být pořízení mobilního domu.

Bydlení ve svém vlastním obydlí s nízkými měsíčními náklady. Splněný sen o vlastním bydlení, žádní sousedé za zdí. Vlastní domeček na vlastním pozemku kompletně hotový již při předání. Navíc vhodný pro bydlení po celý rok. Chcete si splnit své představy?

Právě pro tyto účely se používá mobilní dům celoroční https://www.lavarohouse.cz/.

vlastní dům

Objednáte nebo pouze rezervujete, zaplatíte předem nebo při vyzvednutí, domluvíte se na splátkách, půjčce či úvěru. To všechno je možné. Navíc mobilní domy najdete úplně nové a připravené k předání již ve skladových zásobách, takže hned při příjezdu a při vybírání vidíte, do čeho jdete, jak celý objekt vypadá, čím je vybaven, jak je velký či malý, jak je útulný či moderní.

Pak si jej stačí vybrat a vše podstatné domluvit. Samozřejmostí je zajištění dopravy. S tím si nemusíte dělat starosti. Objekt přivezeme až na místo určení a ustavíme. Stačí jej napojit na přípojky a máte hotovo, můžete hned bydlet.

V případě celoročních objektů lze vybrat typ, který jde navíc zkolaudovat, takže získáte číslo popisné a bydlíte v něm jako v klasickém zděném nebo jiném domě.

Vše je bez stavebního povolení, předem nemusíte nic zajišťovat. Žádné složité chození po úřadech vás nečeká.

klíč

Vybírat si můžete z široké škály objektů. Navíc si klidně můžete nechat dům postavit na zakázku. K dispozici jsou řady Lavaro a Platinum. Verze Platinum znamená luxusní mobilní domy, které skýtají moderní kuchyně, možnost objekt zkolaudovat, splňují stavební zákon a navíc existují i ve verzi modulových dřevostaveb. Verze Lavaro zase znamená Top celoroční objekty s kvalitním ocelovým podvozkem v mnoha rozdílných verzích. Vybrat si také můžete z verze vybavené nebo nevybavené.

Related Posts

© 2024 Cestray - Theme by WPEnjoy · Powered by WordPress